فرصت ثبت‌نام تمام شد!

اگر از اول خلقت تا همین امروز تمام آنچه رو که بر انسان‌ها گذشته، یک تجربه زیسته در نظر بگیریم؛ پس باید بدونیم “چی بر ما گذشته؟”، ” حالا چیکار باید بکنیم؟” و “چه بر سر ما خواهد آمد؟”…

دوره توی پیام‌رسان‌های ایتا و تلگرام برگزار می‌شه. (که هم پیام‌رسان‌های داخلی رو پوشش بدیم و هم تو زمین بازی دشمن به نفع خودمون بازی کنیم:)

یه خانواده که با روایت انسان می‌خوابن و بیدار می‌شن! تیم روایت انسان رو افرادی تشکیل می‌دن که چند ساله دغدغه‌ی اصلی‌شون تحقیق و تفحص توی منابع معتبره. اکثر اعضای این خانواده هم یا تحصیلات تکمیلی حوزوی دارن و یا درس خارج فقه می‌خونن. برای همینم آشنایی کاملی با منابع دست اول کلام و تفسیر و حدیث دارن. اما بین اعضای این خانواده عده‌ای هم به سمت تحصیلات دانشگاهی رفتن و تو رشته‌های مرتبط با تاریخ تمدن و زمینه‌های خاصی از اون تحصیلات عالی دارن. همینم باعث شده تا روایت انسان یه تیم حرفه‌ای داشته باشه.

دوره توی پیام‌رسان‌های ایتا و تلگرام برگزار می‌شه. (که هم پیام‌رسان‌های داخلی رو پوشش بدیم و هم تو زمین بازی دشمن به نفع خودمون بازی کنیم:)

انقدری که باهاش یه روز برید بیرون و بین راهم یه چیز سبک بخورین و برگردین! در واقع هزینه شرکت در هر دوره ۲۰۰ هزار تومانه که ناقابله و اصلا شما مهمون ما باشین.

چون سا‌ل‌هاست که داریم فریب می‌خوریم!
چون بارها و بارها قصه‌هایی رو به عنوان مهم‌ترین ماجراهای گذشته از تاریخ زمین و آدم برای ما تعریف کردن و بعدشو به ما نگفتن، و به هیچ کدوم از سوالای ما جواب ندادن!
مثلا اینکه وقتی ابلیس قسم می‌خورد تا حضرت آدم حرفشو باور کنه، حضرت آدم نمی‌دونست که قسم دروغ وجود داره و فکر کرد که ابلیس راست میگه! حالا شما سر این نخ و بگیر و بیا تا ماجراهای کوچیک و بزرگ و موجز و مفصل!

قبل از شرکت تو دوره، به دو تا جلسه رایگان گوش بدید تا با جریان فکری و مدل جلسه‌ها آشنا بشید. اگر نه، تا جلسهٔ دهم رو هم بخاطر ما صبوری کنید. بعدش؟ اگر هنوز و باز هم راضی نبودید، ما نصف هزینهٔ دوره رو به خاطر همراهی‌ صمیمانه‌تون تا اینجای راه بهتون تقدیم می‌کنیم. ولی به تجربه‌ی ما اعتماد کنید چون تا الان فقط ۱۷ درصد این اتفاق افتاده. راستی! اصلا برای اینکه خیالتون راحت بشه می‌تونین نظر کاربرهای قدیمی رو بخونین.

قصه «روایت انسان»

این نقطه شروعی است که پس‌لرزه هایش زندگی همه ما را لرزاند. شروع یک نزاع ۷۵۰۰ ساله

درست و غلط «روایت انسان»

همه شنیدیم که اشتباه نکردن خیلی راحت تر از درست کردن اشتباهه! این ماجرا وقتی سخت تر میشه که آن اشتباه ، یک باور باشه و اوج خودش رو وقتی نشون میده که تبدیل به یک باور جمعی میشه باوری که نمیشه غیر از ان را تصور کرد یا جرئت بیانش را داشت.

روایت انسان و دوستانش

5534

تعداد فراگیران

9635

تعداد ثبت‌نام کنندگان

8

دوره ثبت‌نام متوالی

83

درصد رضایت فراگیران