حلقه کتاب 8 – زمستان 1402

کتاب‌های حلقه هشتم به ترتیب خوانش: سفر به گرای 270 درجه، بندها و کسی نمی‌داند در کدام زمین می‌میرد. امید آنکه این خوانش از تجربه‌های شیرین زندگی‌تان باشد.

120,000 تومان تومان

فصل اول روایت انسان – خليفة الله

ماجرای انسان از لحظه‌ای شروع شد که خبر خلقت “خلیفه الله” در عالم ملکوت پیچید. فصل اول روایت‌انسان را از پیش از خلقت پی می‌گیریم و درباره موجوداتی حرف می‌زنیم که پیش از انسان در زمین بوده‌اند. درباره ملکوتیان می‌گوییم و آن‌هایی که در مقابل نقشه “خلیفة اللهی” خدا ایستاده‌اند. ماجرا را تا هبوط انسان ادامه می‌دهیم.

ناموجود!
250,000 تومان تومان

فصل دوم روایت انسان- به وقت اقامه

داستان انسان در فصل دوم از آنجا آغاز می‌شود که تمدن بابل شکل گرفته است؛ در این فصل، روایت تقابل حضرت ابراهیم (ع) و طاغوت را پی می‌گیریم و از پروژه عظیم او یعنی «اقامه دین» خواهیم گفت. پروژه‌ای که با فرستادن رسولان به تمدن‌های مختلف آغاز می‌شود.

ناموجود!
250,000 تومان تومان

فصل سوم روایت انسان- سلام بر موسی

مردم بنی اسرائیل روزهای سختی را می‌گذراند و در انتظار منجی اند. خدا موسی را به سوی آن‌ها می‌فرستد. او یک تنه در برابر طاغوت می‌ایستد و ما در تمام این لحظات همراه او هستیم. در ادامه روایت رسیدن موسی(ع) به مقام «کلیم اللهی» را می‌شنویم و تا نزدیکی ارض مقدس، همراه با جانشین موسی خواهیم بود.

ناموجود!
250,000 تومان تومان

فصل چهارم روایت انسان- ارض مقدس

قوم بنی اسرائیل از شر طاغوت رها می‌شوند و در «ارض مقدس» زیر سایه حکومت موسی، زندگی می‌کنند. موسی(ع)، عهدهای سنگینی از مردمش گرفته است. روایت تلاش همه جانبه شیطان، برای عهدشکنی قوم بنی اسرائیل، شنیدنی است.

ناموجود!
250,000 تومان تومان

فصل پنجم روایت انسان- ملک عظیم

این فصل به روایت ملک سلیمان می‌پردازیم؛ پیامبری که به قدرتی عظیم دست پیدا می‌کند؛ و بدون هیچ سحر و جادویی تمام اجنه و ساحران را به خضوع وا می‌دارد. در فصل پنجم روایت انسان، با حقیقت سحر و جادو آشنا خواهید شد. حقیقتی که شاید تا کنون به گوشتان نخورده باشد.

ناموجود!
250,000 تومان تومان

فصل ششم روایت انسان- مسیحا

فصل ششم روایت انسان با روایت دانیال نبی آغاز خواهد شد؛ زمانه حضرت زکریا(ع)، حضرت یحیی(ع) و حضرت عیسی(ع) و سرنوشت قوم بنی‌اسرائیل در این فصل روایت خواهد شد؛ قومی که برای همیشه بار اقامه دین از آن‌ها گرفته شد؛ به خاطر تنها گذاشتن ولی خدا، حضرت عیسی(ع).

ناموجود!
250,000 تومان تومان

نویسندگی پیشرفته اقساطی – زمستان 1402

این صفحه محصول خرید اقساطی نویسندگی پیشرفته زمستان 1402 می‌باشد.

ناموجود!
1,100,000 تومان تومان

نویسندگی خلاق اقساطی – زمستان 1402

این صفحه ویژه خرید اقساطی نویسندگی خلاق زمستان 1402 می‌باشد.

ناموجود!
950,000 تومان تومان